full screen background image
Search

فنگ شویی : آشپزخانه های کوچک

آشپزخانه در فنگ شویی قلب خانه ودر بسیاری از کشورها ، نه همه، وبیشتر در فرهنگ قدیمی به حساب می آید . از طریق دانش فنگ شویی می توانید با منعکس شدن عنصر های فراوانی وضعیت سلامت خود و همچنین جذب جریان ثروت و فراوانی را به زندگی خود وارد کنید.

 

آشپزخانه نیز بخشی بسیار مهم از مثلث فنگ شویی است که مثلث فنگ شویی ( شامل – اتاق خواب ، حمام و آشپزخانه ) است که به طور مستقیم به سلامت خود و رفاه متصل شده است.

 

حال چه کار کنیم ؟ هنگامی که آشپزخانه شما بسیار کوچک است و می خواهید همیشه آن را تمیز نگه دارید و یا فضای کافی برای همه لوازم آشپزخانه خود را داشته باشید ؟

 

Kitchen

 

اگر شما مشکل زمانی دارید با قرار دادن چیزهای دور و نگه داشتن آن بصورت درهم و برهم ، این نشان میدهد که شما وسایل زیادی در آشپزخانه تان دارید که فضایی بیشتر از فضای آشپزخانه شما نیاز دارند .

 

تصمیم بگیرید که در حداقل فضا شما می توانید جایی برای همه چیز و همه چیز را در خود جای قرار دهید. من می دانم که این کارگفتنش خیلی ساده تر از انجام آن است ، اما شما می توانید برخی از آنها را بسته بندی کنید و باعث بهبود انرژی آشپزخانه شما از طریق فنگ شویی شود.

 

در فنگ شویی عنصر دکور که معمولا برای یک آشپزخانه کوچک کار می کند ، به اندازه کافی عجیب به نظر میرسد ،استفاده از تعدادی قفسه بندی باز برای نمایش وسایلتان است. این ترفند فنگ شویی باعث می شود تا یک فضای کوچک و محدود و انرژی با ایجاد یک جریان بهترباشد.

 

البته، با این کار اضافه کردن وسایل آشپزخانه در قفسه های باز باید بدانید که برای فنگ شویی خوب ، فضایی در هم برهم را باید داشته باشید چه معلوم باشند چه مخفی !

 

شما همچنین می توانید گنجه چوب در رنگ روشن تر ، مانند کره سفید یا زرد کمرنگ بi کار ببرید که هر کدام از اینها می تواند بهترین رنگ با تمام وسایل آشپزخانه دیگر شما (کانتر (اپن) ، طبقه ، و غیره ) باشد.

 

گذاشتن یک روشنایی شیک کوچک در آشپزخانه بسیار مهم است چون که نباید آشپزخانه خود را محدود کنید و آزمایش با سطوح مختلف روشنایی و احساس تغییر در انرژی هر یک از آنها را انجام دهید که کدام قسمت نوری که قرار دارد برای شما خوشایند است.

 

آینه ، البته، یکی از بهترین راه حل های فنگ شویی برای فضاهای کوچک و مطمئن است ! پیدا کردن راهی برای قرار دادن یک آینه در آشپزخانه خود به طوری که هم بزرگ نشان دهد آشپزخانه را وهم نورآشپزخانه را بیشتر نشان دهد مهم است .

 

مطمئن باشید که برخی از انرژی های تازه را نیز در آشپزخانه کوچک میتوانید ایجاد کنید . آن را به یک باغ ظرف کوچک با گیاهان معطر، و یا فقط برخی از میوه های تازه تبدیل کنید . بیشتر از همه تمیز نگه داشتن آن و ساده نگه داشتن آن را ملاک کارتان قرار دهید .

 

 مترجم : ن.علوی

کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد