full screen background image
Search

ایده های سال جدید میلادی برای آشپزخانه ها

colleen یکی از معماران معروف تورنتو می باشد که به تازگی یک پیش بینی در مورد آشپزخانه هایی که قرار است در سال ۲۰۱۵ طراحی شوند داده است ، او مهم ترین تغییراتی که امکان مشاهده آن ها در سال ۲۰۱۵ وجود دارد را بیان کرده و لازم به ذکر است که سبک اصلی colleen سبک مدرن می باشد .

 

fcdfec92-82b9-4ff0-938b-a984d9b7d31b

 

فلز برنج

ما در این سال میلادی جدید شاهد استفاده از فلز برنج در آشپزخانه خواهیم بود ، در وسایلی که ساختار محکم و فلزی دارند ، کابینت ها ، وسایل نورپردازی ، هود ها ، سینک ها و دستگیره ها . او می گوید : من گرما و درخششی که برنج به آشپزخانه اضافه می کند را خیلی دوست دارم ، فلزی که می توانید با رنگ های سفید و طوسی تزیینش کنید که مدرن و پیچیده به نظر بیاید . برای زیبایی بیشتر هم توصیه می کند که از تلفیق فلز برنج ساده و براش نخورده با فلز برنج براق و شفاف ( براش خورده ) استفاده کنید .

 

be0ab51b-3209-4459-ac41-dc5272a869c4

 

سیاه و سفید

اگر چه استیل ضد زنگ تبدیل به نمادی برای سبک کلاسیک شده است ولی می توان با استفاده از وسایل سایه و سفید مثل اجاق گاز و یخچال حیاتی دوباره به آشپزخانه داد . استفاده از همگی اینها با کمی فلز برنج حس جالب و جدیدی را به محیط القا می کند . او می گوید تا می توانید از وسایل براق تر استفاده کنید تا بدرخشید .

 

ca300087-2073-45e4-a507-73fd7c23aacd

 

کاشی های مراکشی

برای دیوار ها می توان از موزاییک های مراکشی ( مانند شکل بالا ) استفاده کرد که الگو های جالبی هستند و به خوبی به چشم می آیند ، زیرا ما در اکثر آشپزخانه ها شاهد استفاده از کاشی های ساده یا سنگ های مرمر هستیم وبی این ها متفاوت و زیبا هستند . کاشی های مات کمتر در آشپزخانه ها و کلا در خانه ها استفاده می شوند و ایجاد همین تفاوت ها باعث زیباتر شدن فضای مورد نظر می باشد .

 

6e725fe8-2c4a-4545-b23e-a720eb7fc935

 

وسایل منزل هوشمند

تکنولوژی با سرعت فراوانی در حال پیشرفت می باشد ، چرا ما از آن ها در آشپزخانه مان استفاده نکنیم ؟ فن های هوشمند ، لوازمی که به تلفن همراه متصل می شوند که کلی امکانات در اختیار شخص قرار می دهند و … . تبلتی که با آن می توان به صورت آنلاین وسایل پخت غذا را سفارش داد و یا برنامه هایی که کلی دستورات تهیه غذا را در خود جای داده اند ، یا با اتصال به بلندگوهای تعبیه شده در آشپزخانه و پخش موسیقی پخت غذا را برای شما جذاب تر کند .

در تصویر بالا شیر هوشمندی را مشاهده می کنید که با آی فون و آی پد کنترل می شود و برای شما قهوه ، آب سرد و گرم و همچنین شیر به صورت کف ( فوم ) را برای شما تهیه می کند و کلی دستگاه که در گذشته آرزو محسوب می شدند .

 

 

کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد