full screen background image
Search

آپارتمانی ۲۰ متری مناسب زندگی ۲ نفر

قیمت خانه امروزه خیلی گران شده و خرید خانه برای خیلی از زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند کمی سخت می باشد ، ولی با کمی تدبیر و فکر می توان یک خانه کوچک را طوری وسایلش را قرار داد که مناسب برای ۲ نفر باشد .

در این مطلب برای شما یک خانه ۲۰ متری را در نظر گرفته ایم که به خوبی از قوانین چیدمان استفاده شده و مکانی زیبا و مناسب زندگی بوجود آورده شده .

 

white-wire-endtable

 

 

 

natural-woven-sofa

 

 

 

soft-purple-carpet

 

 

 

cute-small-apartment-design

 

 همانطور در تصاویر بالا مشاهده نمودید ، طراحان به خوبی از فضا ها و به طور خارق العاده ای خلاقانه استفاده کرده اند . این بخش با کابینت های سفید خطی شروع شده ، که هم دیوار خانه محسوب می شوند و هم فضای گسترده ای برای نگهداری وسایل منزل . همین کابینت ها باعث شده اند که خانه مدرن شود و گرایش به سبک مدرن داشته باشد .

 

cute-design-ideas

 

 

 

mirrored-room-divider

 

دیوار های کاذب آینه ای ، باعث شده اند که بخشی از خانه که مورد استفاده نیست از بقیه بخش ها جدا شود و استفاده از این آینه ها باعث بوجود آمدن حس پاکی و صمیمیت در این خانه شده است .

 

purple-design-palette

 

 

 

small-dining-table

 

 

 

folding-dining-chairs

 

میز ناهار خوری هم از همان آلیاژی که در آشپزخانه استفاده شده ، ساخته شده است که ارتباط و هماهنگی میان اجزا را بیشتر می کند .

 

white-cabinetry

 

 

 

small-square-footage-design

 

 

 

modern-murphy-bed

 

تخت هم از نوع دیواری می باشد که هنگام نیاز به پایین می آید ، درست است که این تخت ها کمی رایج نباشند ولی طراحان این اتاق آن را به خوبی طراحی کردند و با سبک خانه هماهنگ کرده اند .

 

cozy-murphy-bed

 

 

 

red-knitted-poof

 

 

 

purple-tile-bathroom

 

 

 

lovely-purple-bathroom

 

رنگ بنفش که در تمام خانه از آن استفاده شده ، دخترانه نیست و به محیط یک حس قوی زنانه و تاثیر گذار می دهد .

small-floorplan

 

اینم نقشه خانه !!

 

کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد