full screen background image
Search

اتاق خواب های با نمک برای خردسال ها

حس بچه داشتن واقعا حسی است که خیلی از پدر مادر ها آن را با هیچ چیزی عوض نمی کنند ، از همان ابتدا که صاحب فرزند می شوند تا آن جا که می توانند برای او نیاز هایش را فراهم می کنند ، حتی زمانی که نوزاد است ،سعی می کنند با خرید لباس ، اسباب بازی و … اورا خوشحال کنند .

اتاق خواب بچه یکی از مهم ترین این هاست که برخی از والدین از تزیین و رنگین کردن آن برای کودک خود صرف نظر می کنند ، اکثرا معتقدند که بچه فقط در آن اتاق می خوابد ولی کودک در آن جا بازی می کند و بیشتر وقتش را در آن جا صرف می کند ، پس تزیین اتاق خواب کودک یکی از نیاز های کودکان است زیرا در روحیه آن ها تاثیر عمیقی می گذارد .

در این جا چندین اتاق که توسط شرکت Fajno Design طراحی شده است را برایتان آورده ایم تا دید شما را باز کنیم و توانسته باشیم کمکی به شما و کودک دلبندتان بکنیم .

 

elephant-wallpaper

 

 

اگر چه یک نوزاد به طور کلی نمی تواند درک کملی از اتاق خود داشته باشد ولی همین طرح های زیبای فیل ها و نوری که در محیط است باعث می شود که احساس کند این فضا برای اوست و حس خوبی به او بدهد .

 

 

geometric-wallpaper

 

کودکان را می توان با استفاده از این طرح و ترکیب رنگی سایه و سفید در کاغذ دیواری ، آن ها را به سوی نوجوانی هدایت کرد و استفاده از این طرح ها باعث می شود که آن ها فکر کنند بزرگ شده اند و یکسری از کارهای بچگیشان را انجام ندهند .

 

cute-kids-room

 

 

kids-room-for-creativity

 

 

 

teepee-for-kids

 

خودمان هم در بچگی میرفتیم زیر پتو یا ملاحف مان و کتاب می خواندیم ، خوراکی می خوردیم و … ، می توان این محیط را برای کودکان در گوشه ی اتاقشان با ایجاد یک خیمه ی سرخپوستی سفید به وجود آورد و آن ها را تشویق به کتاب خواندن کنید ، کمی هم باید از دنیای دیجیتال دور بود .

 

cute-creative-kids-room

 

 

 

nautical-kids-room

 

و باز هم رنگ آبی ، کلا رنگی برای همه جا و همه سنین است ، در این با استفاده از اشکال هندسی شبیه قطره آب بر روی پس زمینه ای سفید ، حس دریا را ایجاد کرده . مناسب برای کودکان دوستدار دریا و کشتی و قایق .

 

cute-room-for-siblings

 

 

 

black-and-white-room

 

 

استفاده از این کاغذ دیواری خلاقانه که گویی با دست کشیده شده اند را کودکان بیشتر می پسندند زیرا بیشتر به دنیای آن ها نزدیک است ، این جور کاغذ دیواری های حس خامی به اتاق می دهند .

 

splash-of-yellow

 

زرد ، رنگی پر جنب و جوش که رنگ مورد علاقه اکثر کودکان برای اتاقشان است ، رنگ خورشید که انرژی و طراوت به محیط می دهد .

 

adorable-kids-room-design

 

 

 

orange-kids-decor

 

 

 

 

cutesy-cloud-wallpaper

 

 

animal-wallpaper

استفاده از طرح حیوانات در اتاق کودکان زیاد غیر معمول نیست . این طرح ها هم حس هنری دارند و همچنین حس بانمکی که کودک در آن حس آرامش دارد .

 

fairytale-bedroom

 

طرح پادشاهی هم می تواند در اتاق کودکان جالب باشد .

 

creative-kids-toys

 

اسباب بازی های چوبی طبیعی می توانند تاثیر عمیق تری روی کودکان نسبت به اسباب بازی های پلاستیکی بگذارند و سرگرم کننده باشند ولی فقط سرگرم کننده اند .

 

car-themed-wallpaper

حتی همین ماشین هم رنگ اتاق می توانند حس ماهرانه به محیط القا کند ولی حسی مصنوعی .

 

polar-bear-wallpaper

 

 

 

wallpaper-for-kids

 

یک کاغذ دیواری با برگ های دوستداشتنی حس پاییز را به محیط می دهد ، به طوری که وقتی وارد اتاق می شوید احساس می کنید صدای خش خش برگ ها زیر پایتان را می شنوید .

 

awesome-kids-room

 

 

stylish-fun-wallpaper

 

استفاده ازالگو های اسب های رنگارنگ می تواند ریسکی باشد چون مشغول بودن را به محیط القا می کند ولی در اینجا این طرح ها ، تبدیل به طرح های بته جقه شده و جذابیت خاصی به اتاق داده است .

 

coral-nautical-design

 

 

 

beautiful-kids-room

 

 

 

pretty-pink-girls-room

اینم یک اتاق خواب آفتابی ، اتاق خواب باب میل پرنسس کوچولو ها .

 

lovely-whimsical-girls-room

 

 

 

natural-kids-room-design

 

 

 

tree-wallpaper

 

پرنده های چوبی لا به لای درختان و قفسه هایی به شکل لانه پردندگان می تواند در هر فصلی برای اتاق استفاده شود و سبب تمایز با دیگر اتاق ها شود . مخصوصا در صبح ها زیبا می شود .

 

sweet-girls-room-design

 

 

 

lovely-girls-room

 

 

 

sunny-room-for-little-girl

 

 

 

room-wainscoting

 

 

کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد