full screen background image
Search

۱۰ ایده ی عالی برای اجاره نشین ها

حتما شما تا به حال قصد داشته اید فضای خانه تان را تزیین کنید ولی نمی خواستید ریسک آسیب زدن به دیوار ها ، کف پوش ها و دیگر اجزای دایمی واحد اجاره شده را بپذیرید . با الهام گرفتن و خلاقیت شما می توانید راه های جذابی برای تزیین خانه خود پیدا کنید که و ضرر کمتری داشته باشید .

زمانی که قصد دکوراتیو کردن خانه ی اجاره ای خود دارید ، از تغییرات دایمی بپرهیزید و به سراغ وسایل تزیینی موقتی که به راحتی می توان آن ها را جدا کرد بروید . شروع کنید و روی چیزی که دوست دارید سرمایه گذاری کنید اما مطمئن باشید که این وسایل هنگامی که می خواهید آن مکان را ترک کنید را بر دارید و به خانه هیچ آسیبی نزنید .

ما به شما ۱۰ راه آسون و وسایل موقتی نشان می دهیم تا بتوانیم به ایده های شما شاخ و برگ بدهیم . این ها ایده های ساده ای هستند که با کمک تفکرات شما زیبا تر هم خواهند شد .

۱ – کاغذ دیواری های موقتی

 

1

کاغذ دیواری های امروزه مانند کاغذ دیواری های قدیمی نیستند و امروزه کاغذ دیواری ها با دستگاه های چاپ دیجیتالی چاپ شده و دارای طرح های فراوانی هستند که دست شما را در انتخاب باز می گذارند که زیاد هم قیمت بالایی ندارند .

۲ – استفاده هوشمندنه از کاشی های ورقی

 

2

 

کاشی های پشت سینک ظرف شویی واقعا تو روحیه آدم تاثیر منفی می گذارند . ولی ورق های کاشی و چوب  به ما اجازه می دهند تا فضایی جذاب را بوجود بیاوریم بدون استفاده از کاشی های ثابت . این ورقه ها در مقابل حرارت و رطوبت مقاوم اند و می توان آنها را حتی در حمام هم برای زیبایی بخشیدن به حمام استفاده کرد و این ورق ها به راحتی کنده می شوند .

۳ – کاشی های کف

 

3

کاشی های قدیمی و زشت و کثیفی که اصلا پاک نمی شوند ، جلوه بدی به خانه می دهند . ولی شما می توانید کاشی های کفی جلوه زیباتری به خانه تان بدهید .

۴ – برچسب های پنجره

 

4

می توانید در جاهایی که جای آویزان کردن پرده ندارید و می خواهید داخل خانه معلوم نشود به جای استفاده از اسپری های مات ککنده که جلوه بد و قدیمی بودن به خانه می دهد از این بر چسب ها استفاده کنید که به خوبی هم نور خورشید را از خود عبور می دهند .

در آخر هم به راحتی کنه می شوند و چیزی از خود به جای نمی گذارند. این روش یکی از آسون ترین روش برای زیباتر کردن خانه است .

۵ – برچسب های دیواری

 

5

برچسب های که سریع نصب و سریع کنده می شوند .این پرچسب ها می توانند جلوه ی زیبایی به خانه تان بدهند و در آخر شما بدون هیچ مشکلی آن ها را می کنید . فقط دقت کنید که به درستی نسبت به حالت روحیتان و رنگ مکا مورد نظر آن ها را انتخاب کنید چون اگر اشتباه انتخاب کنید می تواند تاثیر منفی داشته باشد .

۶ – استفاده از آینه های قدی بزرگ

 

6

 

نور فضای خود را بیشتر و منعکس کنید با استفاده از این آینه هایی که می توانند مزایای زادی برای فضا های عمودی داشته باشند . برای این که فضایی باز داشته باشید می توانید رو این آینه های شگفت انگیز سرمایه گذاری کنید .

۷ – قفسه های کتاب

 

7

 

رنگ کردن یا استفاده از برچسب ها می توانند کتابخانه ها را خیلی تغییر دهند و با فضای شما همانگ کنند . شما نیازی به هزینه زیاد ندارید فقط یک سطل رنگ و یک قلم مو ( رنگ کردن زیاد به مهارت نیاز دارند ) ،اما اگر فکر می کنید که قفسه کتابی که از فروشگاه می خرید هماهنگ تر با فضای شماست این کار و ما به شما توصیه می کنیم .

۸ – استفاده از بند های تزیینی ( Decorative tapes) ( Washi)

 

8

 

خیلی ارزان و به راحتی کنده می شوند . این نوار ها خیلی ابزار کارمندی برای تزیین منزل هستند . میتوانید به مبلمان خود جزئیاتی اضافه کنید یا یک طرحی بر روی دیوار منزل خود ایجاد کنید یا چارچوب ها را زیباتر کنید و هر چیزی که به فکرتان برسد .

۹ – پرده ها

 

9

 

پرده های لوکس می توانند تاثیر بزرگی روی دکور منزل شما بگذارند و اجاره نشین ها می توانند به راحتی آن ها را جا به جا بکنند . پس هنگام خرید به قیمتش توجه نکنید و چیزی که می دانید به روحیات منزل شما می خورد را بخرید چون می توانید این پرده را سال ها داشته باشید .

۱۰ – خورده ریز ها

 

10

هنگامی که می خواهید تغییری در دکور منزل خود ایجاد کنید به راحتی می توانید جایگزینشان کنید ، به طور کلی در همه خانه ها یافت می شوند و تاثیر زیادی دارند . از این وسایل روی میز خود ، روی شومینه و … می توانید استفاده کنید .

 

 

کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد .